Loading...

Amerykańskie pojazdy zawojowały "Wodnik" [WIDEO i ZDJĘCIA]

2026-05-13

W sobotę, 9 maja w Kuźni Raciborskiej po raz drugi odbył się zlot samochodów amerykańskich. Impreza ponownie przyciągnęła spore grono miłośników motoryzacji zza oceanu.

realizacja: Bartosz Kozina i Maciej Kozina | fot. BK

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI