2026-05-20
Miło nam poinformować, że Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska Wojciech Gdesz został uhonorowany Złotym Medalem "Zasłużony dla Śląskiego Oddziału Straży Granicznej im. nadkom. Józefa Bocheńskiego w Raciborzu". Uroczystość wręczenia medalu odbyła się w środę, 20 maja podczas obchodów 35-lecia Śląskiego Oddziału Straży Granicznej, które odbyły się w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej.
- To prestiżowe wyróżnienie stanowi wyraz docenienia dotychczasowej współpracy oraz wkładu w działania realizowane na rzecz lokalnej społeczności i bezpieczeństwa regionu - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej.
oprac. BK | fot. UM Kuźnia Raciborska