Loading...

Burmistrz Wojciech Gdesz uhonorowany przez Straż Graniczną

2026-05-20

Miło nam poinformować, że Burmistrz Miasta Kuźnia Raciborska Wojciech Gdesz został uhonorowany Złotym Medalem "Zasłużony dla Śląskiego Oddziału Straży Granicznej im. nadkom. Józefa Bocheńskiego w Raciborzu". Uroczystość wręczenia medalu odbyła się w środę, 20 maja podczas obchodów 35-lecia Śląskiego Oddziału Straży Granicznej, które odbyły się w Bielskim Centrum Kultury w Bielsku-Białej.

- To prestiżowe wyróżnienie stanowi wyraz docenienia dotychczasowej współpracy oraz wkładu w działania realizowane na rzecz lokalnej społeczności i bezpieczeństwa regionu - czytamy na stronie Urzędu Miejskiego w Kuźni Raciborskiej.

oprac. BK | fot. UM Kuźnia Raciborska

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI