2026-05-24
W sobotę, 23 maja studenci Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Kuźni Raciborskiej już po raz ósmy zorganizowali swoje doroczne święto, czyli "Senioralia".
Grupa kuźniańskich żaków w kolorowych przebraniach wyruszyła z kuźniańskiego Placu Zwycięstwa, by po krótkiej paradzie dotrzeć na teren ośrodka wodno-rekreacyjnego "Wodnik", gdzie odbyła się wspólna zabawa.
red. | fot. Aga Sadowa