2026-06-01
W piątkowe przedpołudnie, 29 maja na terenie ośrodka wodno-rekreacyjnego "Wodnik" w Kuźni Raciborskiej kolejny raz odbyła się "Kulinarna Przygoda ze Stowarzyszeniem Miłośników Campingowych Przygód". Jej uczestnikami byli tym razem uczniowie szóstej klasy ze Szkoły Podstawowej im. Jana III Sobieskiego w Rudach.
realizacja: Maciej Kozina i Bartosz Kozina | fot. SP Rudy