Loading...

Kuźniańscy tenisiści podsumowali sezon 2025/2026

2026-05-26

Miejski Klub Sportowy „Tajfun” z Kuźni Raciborskiej zakończył rozgrywki w sezonie 2025/2026. Był to rok pełen sportowych emocji, ciężkiej pracy, rywalizacji i wielu cennych doświadczeń dla całej społeczności lokalnego tenisa stołowego.

Kuźniańskie drużyny zakończyły rozgrywki ligowe na następujących miejscach:

- II Liga: 10. miejsce w tabeli;
- III Liga: 14. miejsce w tabeli;
- IV Liga: 10. miejsce w tabeli.

- Choć sezon nie należał do najłatwiejszych, każdy mecz był kolejną lekcją i okazją do rozwoju naszych zawodników. Determinacja, systematyczna praca oraz sportowa ambicja to wartości, które towarzyszyły nam przez cały rok – podsumowuje mijający sezon MKS „Tajfun” Kuźnia Raciborska.

Tenisiści dodają, że rok 2025/2026 obfitował również w ważne wydarzenia klubowe. Należał do nich Międzynarodowy Turniej Drużynowy o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska, który był wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla klubu, ale i lokalnej społeczności. Rywalizacja zgromadziła drużyny z Polski i zagranicy, dostarczając wielu sportowych emocji, promując jednocześnie tenis stołowy w naszym regionie.

W trakcie kończącego się sezonu nie zabrakło także sukcesów indywidualnych, jakim był udział ogromnym kuźniańskich zawodników podczas Mistrzostw Polski Masters w Ostródzie. 

- Dziękujemy za ten sezon i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania! Do zobaczenia przy stole w nowym sezonie! – kończą tenisiści z Kuźni Raciborskiej.

oprac. BK | fot. ilustracyjne; arch. portalu

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI