2026-05-26
Miejski Klub Sportowy „Tajfun” z Kuźni Raciborskiej zakończył rozgrywki w sezonie 2025/2026. Był to rok pełen sportowych emocji, ciężkiej pracy, rywalizacji i wielu cennych doświadczeń dla całej społeczności lokalnego tenisa stołowego.
Kuźniańskie drużyny zakończyły rozgrywki ligowe na następujących miejscach:
- II Liga: 10. miejsce w tabeli;
- III Liga: 14. miejsce w tabeli;
- IV Liga: 10. miejsce w tabeli.
- Choć sezon nie należał do najłatwiejszych, każdy mecz był kolejną lekcją i okazją do rozwoju naszych zawodników. Determinacja, systematyczna praca oraz sportowa ambicja to wartości, które towarzyszyły nam przez cały rok – podsumowuje mijający sezon MKS „Tajfun” Kuźnia Raciborska.
Tenisiści dodają, że rok 2025/2026 obfitował również w ważne wydarzenia klubowe. Należał do nich Międzynarodowy Turniej Drużynowy o Puchar Burmistrza Miasta Kuźnia Raciborska, który był wyjątkowym wydarzeniem nie tylko dla klubu, ale i lokalnej społeczności. Rywalizacja zgromadziła drużyny z Polski i zagranicy, dostarczając wielu sportowych emocji, promując jednocześnie tenis stołowy w naszym regionie.
W trakcie kończącego się sezonu nie zabrakło także sukcesów indywidualnych, jakim był udział ogromnym kuźniańskich zawodników podczas Mistrzostw Polski Masters w Ostródzie.
- Dziękujemy za ten sezon i już teraz z niecierpliwością czekamy na kolejne wyzwania! Do zobaczenia przy stole w nowym sezonie! – kończą tenisiści z Kuźni Raciborskiej.
oprac. BK | fot. ilustracyjne; arch. portalu