Loading...

Podium wychowanków MOW z Kuźni Raciborskiej w zawodach wędkarskich

2026-05-09

W czwartek, 7 maja drużyna Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego z Kuźni Raciborskiej wzięła udział w XVIII Mistrzostwach Województwa Opolskiego w Wędkarstwie Spławikowym "Szuwarek 2026", który odbył się w Leśnicy.

Kuźniański ośrodek reprezentowali: Aleksander Chwastyk, Fabian Mrówczyński oraz Bartosz Traczyk. Do Leśnicy udali się wraz ze swoim wychowawcą Markiem Płocidemem. - Atmosfera była wspaniała, pogoda dopisała i ryby też całkiem nieźle. Po zaciętej i wyrównanej walce, udało nam się wywalczyć 3. miejsce drużynowo oraz 3. miejsce indywidualnie. Brąz indywidualny wywalczył Aleksander Chwastyk z wynikiem 1.38 kg złowionych ryb - informuje z dumą MOW w mediach społecznościowych.

oprac. BK | fot. MOW Kuźnia Raciborska

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI