Loading...

Studenci UTW będą świętować po raz ósmy

2026-05-18

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Kuźni Raciborskiej oraz Uniwersytet Trzeciego Wieku zapraszają mieszkańców do udziału w VIII "Senioraliach", które odbędą się w sobotę, 23 maja. Zbiórka uczestników o godz. 15:30 na Placu Zwycięstwa.

Z głównego placu studenci oraz osoby towarzyszące przejdą w kolorowym przemarszu na teren ośrodka wodno-rekreacyjnego "Wodnik" w Kuźni Raciborskiej, gdzie odbędzie się główna część wydarzenia.

"Senioraliom" każdego roku towarzyszy określony temat, do którego dostosowują się kuźniańscy żacy. Tym razem będzie inaczej. Jak mówi koordynatorka UTW Teresa Kowalewska, w tym roku jest dowolność przebrania. Dzięki temu stroje studentów będą jeszcze bardziej zróżnicowane niż dotychczas.

red. | fot. arch. portalu

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI