Loading...

W "Dębinie" stanęło majowe drzewko [WIDEO i ZDJĘCIA]

2026-05-13

"Prawdziwy, śląski moik" to wydarzenie, które odbyło się w sobotnie popołudnie, 9 maja w parku "Dębina" w Kuźni Raciborskiej. Jego celem było wspólne ustawienie osadzonego na wysokim palu wieńca z kolorowymi wstążkami, zwanego majowym drzewkiem.

realizacja: Bartosz Kozina i Maciej Kozina | fot. BK

POZOSTAŁE AKTUALNOŚCI