2026-05-13
"Prawdziwy, śląski moik" to wydarzenie, które odbyło się w sobotnie popołudnie, 9 maja w parku "Dębina" w Kuźni Raciborskiej. Jego celem było wspólne ustawienie osadzonego na wysokim palu wieńca z kolorowymi wstążkami, zwanego majowym drzewkiem.
realizacja: Bartosz Kozina i Maciej Kozina | fot. BK