2026-05-29
W dniach 22-24 maja w Ostródzie w woj. warmińsko-mazurskim odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Masters 2026, w którym udział wzięli zawodnicy MKS "Tajfun" Kuźnia Raciborska.
Występ kuźniańskich tenisistów należy zaliczyć do udanych, bowiem Mariusz Zwoliński w kat. 40-49 lat wywalczył Mistrzostwo Polski w grze podwójnej oraz brązowy medal w grze indywidualnej. Z kolei Artur Szołtysek w kat. 55-59 lat zdobył dwa srebrne medale (gra indywidualna i podwójna).
- To wyjątkowe osiągnięcia i ogromny powód do domy dla całego klubu oraz naszej sportowej społeczności. Serdecznie gratulujemy zawodnikom wspaniałych wyników, sportowej walki i godnego reprezentowania barw MKS "Tajfun" Kuźnia Raciborska na arenie ogólnopolskiej! - napisał z dumą kuźniański klub w mediach społecznościowych.
oprac. BK | fot. MKS "Tajfun" Kuźnia Raciborska