2026-05-16
Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Kuźni Raciborskiej informuje, że wprowadza dodatkowy dzień na skorzystanie z usług Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych (PSZOK).
Punkt, znajdujący się przy ul. Kolejowej 6 w Kuźni Raciborskiej będzie otwarty dla mieszkańców w sobotę, 23 maja w godzinach od 8:00 do 14:00.
Dodatkowy termin - jak zaznacza Urząd Miejski w Kuźni Raciborskiej - został wyznaczony z myślą o mieszkańcach, którzy mają ograniczone możliwości skorzystania z usług PSZOK w standardowych dniach i godzinach funkcjonowania.
red. | fot. arch. portalu